довжина гвинтівки становить 73 см в найдовшої версії і 48 см без глушника
гвинтівка пістолет Aug автомат водяні гелеві кульки
біло-червоний
В комплект входить:
✅ гвинтівка Aug
✅ приціл
✅ гелеві кульки Саше 500 шт
✅ магазин
✅ USB зарядний пристрій
✅ літій-іонний акумулятор 14500 / 600mAh 3.4 V
✅ 2 ствола
✅ упаковка
чудова ідея подарунка !
гвинтівка Автоматична на акумуляторі
На гелеві кульки при натисканні на курок стріляє весь час.
Ви також можете стріляти без батареї просто переключіть
гвинтівки на гелеві кульки безпечні у використанні вони нікому не заподіють шкоди,не забруднять.
гвинтівка підходить для дітей до 14 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
| Тип | Автомат |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| Длина упаковки | 730 мм |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 250 мм |
| Вес | 800 г |
| Ширина | 75 мм |
| Длина | 730 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули, Присоски, Мягкие патроны, Гидропули |
| Тип питания | Аккумулятор, Батарейки |
Информация для заказа
- Цена: 3 200 ₴













