MP5K Автомат игрушучний на орбизах
Новий
В Комплекті рушниця зі складаним прикладом, знімний глушник, знімна передня додаткова ручка, ліхтарик ,рeмінь
Акумулятор LI-ION 14500/600mAh 7.4Vзарядний пристрій
Коліматор з підсвічуванням, приціл ,упосібник користувача, захисні окуляри, набір з 1000 куль
Міцна коробка, ідеальна для подарунка!
- акумулятор
Заряд - гелеві кульки або пінопластові дротики
Діаметр кульки має бути від 7 до 8 мм
Виконання - ABS пластик
Начальна швидкість - приблизно 200FPS
радіус дії - приблизно 20 м
Колір - чорний
Вага - 500 гр
Довжина рушниці - 73 см
Висота - 33 см
Характеристики
| Общие | |
|---|---|
| Длина | 730 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Высота | 330 мм |
| Вес | 500 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Световые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули, Пластиковые пули, Мягкие патроны, Гидропули |
| Тип питания | Аккумулятор, Батарейки |
| Цвет | Черный |
| Комплектация мишенью | False |
| Длина упаковки | 73 мм |
| Ширина упаковки | 330 мм |
| Высота упаковки | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 800 ₴












