Іграшковий автомат АК 47 подарує підліткам захопливий досвід гри в тир, розвине їхню координацію рухів та зосередженість, а також надасть можливість весело провести час як самостійно, так і разом із друзями, тренуючись влучати по спеціальних мішенях.
Одним з головних акцентів іграшки є оптичний приціл та гідрогелеві кульки.
Він допомагає дитині легко і точно прицілюватись, що додає більшого реалізму грі та дозволяє швидко опанувати техніку стрільби.
Особливості:
- довжина у зібраному вигляді - 98 см;
- оптичний приціл;
- знімний приклад та глушник;
- стріляє орбізами;
- до комплекту додаються орбізи та пляшка у вигляді каністри для них;
- зручний ремінець з карабінами;
- сучасний дизайн та максимальна реалістичність виконання іграшки;
- виготовлений з високоякісних, безпечних матеріалів, що відповідають стандартам безпеки.
Автомат призначений для стрільби по мішенях. Дотримуйтесь техніки безпеки, не стріляйте в людей і тварин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Автомат |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 79 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Высота | 28 мм |
| Вес | 850 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 79 мм |
| Ширина упаковки | 7 мм |
| Высота упаковки | 28 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 170 ₴











