Дитячий електромобіль Mercedes Bambi M 4612EBLR (2 мотори по 25 W, MP3, TF, USB)




Єлектромашинка дитяча
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Особливості | Амортизатор, Ремені безпеки, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 46 см |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Діаметр передніх коліс | 220 мм |
| Довжина | 99 см |
| Ширина | 54 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 12 годин |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 191 ₴




